O firmie

Profesjonalny serwis samochodów osobowych i dostawczych

Wykonujemy profesjonalny serwis samochodów osobowych i dostawczych. Zajmujemy się kompleksową obsługą od przeglądów przez naprawę elektryki i mechaniki aż po sprzedaż opon. Zapraszamy!

 

biuro

Dlaczego nasz warsztat

Założycielem firmy jest mgr inż. Janusz Niedziałek. Już od chwili rozpoczęcia działalności ponad trzydzieści lat temu naszym priorytetem jest zapewnienie klientom dokładnych przeglądów samochodowych oraz napraw. Od tego czasu rozbudowaliśmy serwis o nowe stanowiska pracy (obecnie mamy ich osiem) i wyposażyliśmy je w nowoczesny sprzęt. Dzięki temu prace wykonujemy szybciej i z maksymalną precyzją.

Kadra pracownicza

Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych pracowników, którzy sprawnie zdiagnozują problem, zaproponują wycenę i przeprowadzą naprawę. Bez względu na to, czy wizyta dotyczy elektryki samochodowej, czy badań technicznych, nasi eksperci gwarantują rzetelną obsługę. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z przedsiębiorstwami.

 

FIRMA

Współpraca

Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz w zakładce „Kontakt”. Warsztat znajduje się na ul. Światowej 24 w Warszawie. Gwarantujemy terminową realizację zleceń oraz profesjonalną pomoc mechaników i elektroników. Przyjmujemy płatność w gotówce, kartą oraz przelewy dla firm. Zapraszamy!