Blokada skrzyni biegów jako ochrona przed kradzieżą pojazdu

skrzynia biegów

Blokada skrzyni biegów jako ochrona przed kradzieżą pojazdu

Mechaniczna blokada skrzyni biegów to doskonała forma zabezpieczenia przed kradzieżą. Dowiedz się, na czym polega, i poznaj jej najważniejsze zalety.

Co warto wiedzieć na temat mechanicznej blokady skrzyni biegów

Mechaniczna blokada skrzyni biegów to skuteczne i funkcjonalne zabezpieczenie przed kradzieżą samochodu. Stosowanie tego rozwiązania jest zalecane przez światowej klasy producentów samochodów. Co więcej, jest ono całkowicie bezpieczne dla samego pojazdu – instalacja blokady Niedzwiedz-Lock nie tylko bowiem przebiega szybko i sprawnie, lecz ponadto nie wymaga ingerencji w konstrukcję samochodu. Dodatkową zaletą tego mechanizmu jest fakt, że nie zaburza on schludności pojazdu – po instalacji będzie prezentować się w atrakcyjny wizualnie sposób. To jednak nie wszystko – poza tym, że umożliwia zachowanie estetyki wnętrza pojazdu, blokada jest tak zaprojektowana, by osoby nieupoważnione nie były w stanie jej wyłączyć ani wymontować  z auta.

Sama obsługa mechanicznej blokady skrzyni biegów nie nastręcza użytkownikowi żadnych trudności. Aby zablokować mechanizm zmiany biegów, wystarczy wcisnąć oraz obrócić zamek blokady. Z kolei odblokowanie urządzenia wymaga jedynie przekręcenia klucza.

Skuteczność blokady Niedzwiedz-Lock potwierdzają liczne patenty i certyfikaty – wśród nich wymienić można m.in. atest wydany przez Centralne Laboratorium Kryminalistyczne KG Policji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące mechanicznej blokady skrzyni biegów, z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji. Możemy przekazać je drogą telefoniczną – pod numerami (22) 863 54 45 oraz 602 603 275 – a także podczas wizyty Państwa w naszym serwisie w Warszawie, ul. Światowa 24. Dokładnie objaśnimy szczegóły procedury instalacji oraz wskażemy wszystkie usługi, jakie zawierają się w ofercie. Zachęcamy również do napisania do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.

Oprócz szczegółowych informacji oferujemy również atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo profesjonalistów zatrudnionych w naszym serwisie.